چهارمین جلسه ستاد مرکزی اربعین دانشگاه فرهنگیان

به گزارش روابط عمومی ستاد مرکزی اربعین دانشگاه فرهنگیان، نشست صمیمی با مدیران و مسئولان فرهنگی استان های کشور، چهارشنبه ۱۳ شهریور در سالن شهید چمران سازمان مرکزی به صورت ویدیو کنفرانس برگزار شد که بعد از بیان نکات تخصصی و تبیین ماموریت های کارشناسان فرهنگی به موضوع اربعین پرداخته شد.

در ابتدا دکتر کاوه مدیر کل فرهنگی اجتماعی معاونت فرهنگی، گزارشی از اقدامات و پیگیری های صورت گرفته در خصوص اربعین بیان کرد و افزود:
تا هفته آینده بخشنامه اربعین شامل مصوبات جلسات ستاد مرکزی اربعین، تسهیلات در نظر گرفته شده، شیوه نامه اجرایی و اطلاعیه های مربوط به ثبت‌نام به استانها ابلاغ خواهد شد.

در ادامه دکتر صدیقی مسئول مرکز بسیج دانشجویی دانشگاه، ضمن قدردانی از زحمات و پیگیری های معاونین و ریاست دانشگاه جهت اهتمام ویژه به موضوع اربعین، از راه اندازی سایت bsof.ir جهت ثبت‌نام و کسب اطلاعات مربوط به اعزام خبر داد.

در ادامه این نشست محمد حفیظی دبیر ستاد مرکزی اربعین دانشگاه، در خصوص آسیب های اربعین در سال گذشته، موانع اعزام امسال، نقش روسای پردیس و مدیران استان در اربعین، تسهیلات ستاد مرکزی از قبیل اعطای وام، تامین هزینه ایاب ذهاب ایران توسط دانشگاه و عدم ثبت غیبت ها در سامانه آموزش، مراحل خروج از کشور و توضیحاتی در خصوص سایت bsof.ir مطالبی ارائه نمود.

در انتها دکتر محمدی معاون فرهنگی اجتماعی دانشگاه در خصوص ماموریت به ۴ استان خوزستان، سیستان، ایلام و کرمانشاه جهت برپایی موکب دانشگاه فرهنگیان با تخصیص اعتبار صد میلیون تومان خبر داد و بعد از آن نکات و پیشنهادات مدیران استانی بیان گردید.